PÄR THORELL. 5 stk, tegninger, signeret og dateret.

46133. PÄR THORELL. 5 stk, tegninger, signeret og dateret.

Selvportræt, bybillede, stilleben og meget mere.
mål mellem 37x26 cm og 17x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Antal besøg: 824