DAMPMOTOR, metal og messing, 20. århundrede.

461171. DAMPMOTOR, metal og messing, 20. århundrede.

Længde 38 cm. Bredde 19 cm. Højde 33 cm.

Slid, ufuldstændige dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 541