KJELD APPEL. Olie på lærred, signeret.

460847. KJELD APPEL. Olie på lærred, signeret.

Sammensætning, ca. 50x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning, ca. 50x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 753