HANDSÆNG OTTAVIANI SØLV 925 SIGN.

460781. HANDSÆNG OTTAVIANI SØLV 925 SIGN.

Vedhæng i form af en stiliseret abehovedmaske, afsluttet med en poleret og nielloeret overflade.
Arbejdet i 925 sølv og stemplet, signeret "Ottaviani".
Længde 4,6 cm, bredde 2,3 cm, vægt 21,8 gram.

Enestående design i meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inter-Arte
Antal besøg: 1.804