GRYDESKAB, 1800-tallet.

GRYDESKAB, 1800-tallet.
460765. GRYDESKAB, 1800-tallet.

Længde 42 cm, bredde 37 cm, højde 76 cm.

Slitage, revne, nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 581