DIVERSE, bl.a. Østindiske genstande, 20. århundrede.

46051. DIVERSE, bl.a. Østindiske genstande, 20. århundrede.

Figur, rent, udskåret træ, Finland, højde ca. 13 cm.
Miniature vaser, 4 stk, cloissoné.
Figur, kunstmasse, nummer. opl. Rolf Liedberg.
Halskæde, folkelig stil mm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Halskæde, folkelig stil mm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 475