DAME Armbåndsur, Record Geneva, 14 karat guld.

45997. DAME Armbåndsur, Record Geneva, 14 karat guld.

.

Brugsslitage. ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

.

Brugsslitage. ridser på glas.

Antal besøg: 1.823