GLASOBJEKTER, 10 stk, Erik Höglund Boda.

459797. GLASOBJEKTER, 10 stk, Erik Höglund Boda.

Glas på fod og 2 sedler signeret højde 13 cm, 13,5 cm og 16 cm.
4 snapseglas, sejdel og 2 usignerede vaser højde mellem 9 og 16 cm.

Brugsslitage, den ene del med revne ved håndtaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 463