BORD, marmor, anden del af det 20. århundrede.

459101. BORD, marmor, anden del af det 20. århundrede.

Trekantet form. Affasede hjørner. Bordmål: 123 x 88 x 88 cm. Højde 30 cm.

Ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker.

Antal besøg: 512