DISPLAYSKAB, træ, 18/1900 tallet.

458800. DISPLAYSKAB, træ, 18/1900 tallet.

Fineret med blandt andet rodfiner. To låger med løse hylder bagved. Aftageligt våbenskjold og detaljer.
Længde 103 cm.
Bredde 38 cm.
Samlet højde ca 224 cm.

Brugsslitage, mærker, mindre skader/revner, døre let glidende.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 103 cm.
Bredde 38 cm.
Samlet højde ca 224 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 744