458800. DISPLAYSKAB, træ, 18/1900 tallet.
Fineret med blandt andet rodfiner. To låger med løse hylder bagved. Aftageligt våbenskjold og detaljer.
Længde 103 cm.
Bredde 38 cm.
Samlet højde ca 224 cm.
Brugsslitage, mærker, mindre skader/revner, døre let glidende.
Længde 103 cm.
Bredde 38 cm.
Samlet højde ca 224 cm.