BORDELAMPER, 2 stk, bl.a DAC popular, 1900-tallet.

458202. BORDELAMPER, 2 stk, bl.a DAC popular, 1900-tallet.

Længde 100-113 cm.

Brugsslitage. Funktion ikke gennemgået. Spænder. En lampe mangler et beslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 100-113 cm.

Antal besøg: 659