BESTIK, 4 stk, sølv, dels Gustaf Möllenborg, 1840.

457551. BESTIK, 4 stk, sølv, dels Gustaf Möllenborg, 1840.

Kniv, forgyldt sølv, Gustaf Möllenborg, længde 20,5 cm Sæt med ske, kniv og gaffel, delvist forgyldt sølv, længde 15,5-17 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 729