DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

456235. DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Glaseret top.
Længde 102 cm, højde 172 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glaseret top.
Længde 102 cm, højde 172 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 741