Sæt KOBBER, 18 dele, 1800/1900 - århundrede.

454893. Sæt KOBBER, 18 dele, 1800/1900 - århundrede.

Kobberkedel på benstativ, total højde 34 cm.
Bageform, diameter 33, højde 7,5 cm.
Potte med ørn, total højde 16 cm.
Si, højde 11, diameter 27 cm.
Brandsprinkler, længde 80 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Si, højde 11, diameter 27 cm.
Brandsprinkler, længde 80 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 441