ahorn (eller pæretræ?) solide, meget smukt udskårne tilbygningsmøbler fra omkring 1750. Vi tilbyder møblerne til revision med solidt stof, højde 200cm, bredde 123cm, dybde 70cm.
Skader på fødderne, små defekter, mat, falmet overflade, kommodelåse mangler.