KYSTE, rodfiner med stenplader, århundredeskiftet 1800/1900.

453483. KYSTE, rodfiner med stenplader, århundredeskiftet 1800/1900.

Længde 139, bredde 49, højde 93 cm.

Slitage, revner og formstykker mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 575