HANS PAWLITSCHEK. olie på Panel, signeret.

453480. HANS PAWLITSCHEK. olie på Panel, signeret.

18 x 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

18 x 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.270