BRUNO MATHSSON. Lænestol, "Eva", Bruno Mathsson, Karl Mathsson Värnamo.

453103. BRUNO MATHSSON. Lænestol, "Eva", Bruno Mathsson, Karl Mathsson Värnamo.

Stemplet.

Brugsslitage, mindre fugtpletter på sadeljord, mærker.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besøg: 834