KASSE PÅ BEN, barokstil, 20. århundrede.

45306. KASSE PÅ BEN, barokstil, 20. århundrede.

Sortlakeret med beslag i uædle metal. Længde 46, bredde 38, højde 74 cm.

Nøgle mangler. Beslag med skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 977