VAS, metal, 20. århundrede.

VAS, metal, 20. århundrede.
452480. VAS, metal, 20. århundrede.

Dekoration med krabbe, højde ca. 33 cm.

Brugsslitage. Den ene kant lidt løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 369