DAVAT / STATIONER, messing, orientalsk, formentlig 1800-tallet.

452412. DAVAT / STATIONER, messing, orientalsk, formentlig 1800-tallet.

Graveret dekoration, længde 20,5 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, patina, reparation i bunden af blækhornet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.370