KASSE SØLV BURMA.

KASSE SØLV BURMA.
451831. KASSE SØLV BURMA.

Udsmykkede.
Sølv stemplet: MG sølv testet.
Højde op til 11 cm.
vægt ca. 136 gram.

God stand med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
451831. KASSE SØLV BURMA.

Udsmykkede.
Højde op til 11 cm.
vægt ca. 136 gram.

Antal besøg: 631