KASSE SØLV BURMA.

KASSE SØLV BURMA.
451825. KASSE SØLV BURMA.

Udsmykkede.
Stemplet sølv: 95% Sølv Burma Højde op til 12,5 cm.
vægt ca. 158 gram.

God stand med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
451825. KASSE SØLV BURMA.

Udsmykkede.
vægt ca. 158 gram.

Antal besøg: 1.649