Kommode MED DISPLAYTOP, færdig pels, slutningen af 1800-tallet.

451696. Kommode MED DISPLAYTOP, færdig pels, slutningen af 1800-tallet.

Formentlig ikke tilhørende dele, længde 123, bredde 47, højde 209 cm.

Brugsslitage, revner og trækbeslag mangler et håndtag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 499