DESK, barok 1700-tal.

DESK, barok 1700-tal.
451159. DESK, barok 1700-tal.

Bjørne er fra 1717. Skrivebordsinteriør bag klap, 4 skuffer og bærehåndtag. Længde 113, bredde 65, højde 113 cm.

Brugsslitage, revner, omarbejdet, renoveret og suppleret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
451159. DESK, barok 1700-tal.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.441