URVÆRK, 1700-/1800-tallet.

URVÆRK, 1700-/1800-tallet.
451052. URVÆRK, 1700-/1800-tallet.

Urskive dateret 1798. Ca. 30x21 cm.

Slitage, ridser, noget maske-tung.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 835