BORD, hvidmalet, Sundlings møbelkran.

451016. BORD, hvidmalet, Sundlings møbelkran.

Længde 67 cm. Bredde 40 cm. Højde 50 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 508