ROBERT HÖGFELDT. AKVAREL/GOUACHE, SIGNERET.

4510008. ROBERT HÖGFELDT. AKVAREL/GOUACHE, SIGNERET.

Motiv 28,5 x 23,5 cm
Rammemål 45,5 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Robert Högfeldt (1894–1986)

Tema

Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 28,5 x 23,5 cm
Rammemål 45,5 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Robert Högfeldt (1894–1986)

Tema

Art

Antal besøg: 282