HERREUR, ZENITH, automatisk, dobbelt guld.

450909. HERREUR, ZENITH, automatisk, dobbelt guld.

Zenith automatisk åndedrætsværn, rektangulært forgyldt urkasse, 32 mm. Sølvfarvet urskive, datovisning, original krone, 1960'erne/70'erne.

Brugsslitage, bevægelsen fungerer upåklageligt, når den er testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.249