BOGERYLDE/SKAB, Hans J Wegner, RY-Möbler, Danmark, dateret 1954.

449749. BOGERYLDE/SKAB, Hans J Wegner, RY-Möbler, Danmark, dateret 1954.

Teaktræ. Overdel med to skydelåger og underliggende hylde. Undersektion med seks skuffer. Længde 180. Bredde 52. Højde 180 cm.

Mindre slitage. Lidt plettet skive. En knogle med en revne. Mindre finertab på æsken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.625