44971. LITOGRAFIER, 3 stk, 1900-tallet.
Brita Molin "Nytårsstrand", signeret. 49 x 39 cm.
Nikolas Krallis "Hamlet", signeret. 20 x 20 cm.
Ukendt kunstner, motiv med kvinde og drager. 40 x 28 cm.