LITOGRAFIER, 3 stk, 1900-tallet.

44971. LITOGRAFIER, 3 stk, 1900-tallet.

Brita Molin "Nytårsstrand", signeret. 49 x 39 cm.
Nikolas Krallis "Hamlet", signeret. 20 x 20 cm.
Ukendt kunstner, motiv med kvinde og drager. 40 x 28 cm.

Molin med plet på Passpartou.

Få foretaget en gratis vurdering!

Molin med plet på Passpartou.

Antal besøg: 1.144