JADE ØRERINGE Sølv DESIGNER DESIGN.

448806. JADE ØRERINGE Sølv DESIGNER DESIGN.

Franske ørekroge med trompetformede forlængelser og skovgrønne jadekugler i en finpoleret overflade. Stemplet 925 sølv på ørestropperne.
Samlet længde 3,4 cm, jadekugle 10 mm diameter, vægt 5,5 gram.

Rigtig god, velholdt stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rigtig god, velholdt stand.

Inter-Arte
Antal besøg: 360