SOFA, "Nova", Claesson Koivisto Rune, svensk, 20. århundrede.

448035. SOFA, "Nova", Claesson Koivisto Rune, svensk, 20. århundrede.

Længde 163, bredde 83, ryghøjde 78 sædehøjde 42 sædedybde 50 cm.

Mindre slitage og læderet på armlænene er noget tørt og falmet, mindre snavs på stoffet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.307