RING i 18K gult guld med rubin og brillanter.

447992. RING i 18K gult guld med rubin og brillanter.

Rundskåret rubin omgivet af dobbelte rækker af brillanter.
Stemplet GHA 750.
Størrelse 10,5/50,5.
Vægt 2,84 g.

Rubinen med piké.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet GHA 750.
Størrelse 10,5/50,5.
Vægt 2,84 g.

Rubinen med piké.

Antal besøg: 1.046