GRAND WING, Malmsjö, 1900-tallet.

447942. GRAND WING, Malmsjö, 1900-tallet.

Fineret med mahogni. Buede ben. Længde ca 195 cm. Bredde 142 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.773