IDA TÖRNSTRÖM. olie på lærred, signeret.

447907. IDA TÖRNSTRÖM. olie på lærred, signeret.

Kystlandskab med solnedgang og bygning. Dateret på rammen 1927. Cirka 56 x 55 cm.

Krackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

Krackelyr.

Antal besøg: 2.650