SPILLEBORD, træ, 20. årh.

SPILLEBORD, træ, 20. årh.
4477192. SPILLEBORD, træ, 20. årh.

Bredde 89 cm.
Dybde 43,5 cm.
Højde 73,5 - 75 cm.
Areal foldet 89 x 87,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 89 cm.
Dybde 43,5 cm.
Højde 73,5 - 75 cm.
Areal foldet 89 x 87,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 412