KYSTE, 18./19. århundrede.

KYSTE, 18./19. århundrede.
447623. KYSTE, 18./19. århundrede.

Ved senere benstilling. Malet, dateret 1797. Længde ca. 44, bredde 42, højde 59 cm.

Renoveret og suppleret. Slid, revner. Forkert.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 690