VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.

VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.
44612. VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.

Junghans, fineret i valnød. Højde 40 cm.
Junghans, fineret i jacaranda, detaljer af messing. Højde 26 cm.
Metal vægur, motiv med ridder. Højde 25 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.487