TRÆBÅD, Snipa, første halvdel af det 20. århundrede.

445504. TRÆBÅD, Snipa, første halvdel af det 20. århundrede.

K. Gillbergs Båtbyggen Vänersborg. Længde 570 cm, bredde 140 cm. BEMÆRK: VOGN MEDFØLGER IKKE.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Tager efter sigende vand ind.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.301