TÄCKE, Östgötadräll århundredeskiftet 1900.

44489. TÄCKE, Östgötadräll århundredeskiftet 1900.

185x140 cm.

Ubetydelig Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

185x140 cm.

Ubetydelig Brugsslitage.

Antal besøg: 2.356