BOGERYLDE MED SKAB, teaktræ, midten af 1900-tallet.

444282. BOGERYLDE MED SKAB, teaktræ, midten af 1900-tallet.

Højde 160 cm Længde 119 cm Dybde 43 cm.

Brugsslitage Mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 607