MARC CHAGALL. EFTER. I Vences haver, 1968. (Au Dessus de Vence).
444271. MARC CHAGALL. EFTER. I Vences haver, 1968. (Au Dessus de Vence).
Marc Chagall (07/06/1887 Vitebsk - 03/28/1985 Saint-Paul-de-Vence); Litografi, signeret på tryk, Edition Daco-Verlag 1991, uindrammet. mål ca. 60x80 cm.