CHAISELONG, IKEA, 20. århundrede.

4441750. CHAISELONG, IKEA, 20. århundrede.

Højde 83 cm
Sædehøjde 46 cm
Dybde 42 cm
Længde 117 cm.

Slid, aldersslitage, slid, mærker, ridser, tørre revner. En pind af, medfølger som løs del.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 83 cm
Sædehøjde 46 cm
Dybde 42 cm
Længde 117 cm.

Antal besøg: 534