HYLDE, teak og metal, strengtype, 1960'erne.

443836. HYLDE, teak og metal, strengtype, 1960'erne.

Højde 94,5 cm, bredde 79 cm, dybde 20 cm.
3 teak finerede hylder, 4 plastbelagte hyldebeslag.

Brugsslitage, beskadigelse af plastbelægningen, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 674