SOLUR.

SOLUR.
4434048. SOLUR.

Højde: ca. 78 cm.

Brugsslitage vises, stød er til stede, pil mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4434048. SOLUR.

Højde: ca. 78 cm.

Antal besøg: 207