ROCOCO-STIL SPEJLSKAB med marmorplade.

4433170. ROCOCO-STIL SPEJLSKAB med marmorplade.

Højde ca 208 cm
Bredde ca. 125 cm
Dybde ca. 55 cm
Delbart spejl står løst på kommoden.

Brugsslitage, røglugt, gnidning, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 208 cm
Bredde ca. 125 cm
Dybde ca. 55 cm

Antal besøg: 472