BÆNK, 20. århundrede.(Eventuelt ældre).

44316. BÆNK, 20. århundrede.(Eventuelt ældre).

Sort lak med kinesisk serie i guld/pastel Nypåklædt pude i grafisk mønstret plys.

Den nederste del med slitage Kan have været benstativ til skabe eller lign.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.327