ARKIVSKABE — Halmstad Skeppsservice.

4428532. ARKIVSKABE — Halmstad Skeppsservice.

Arkivskab i fineret træ med otte udtrækkelige planer og rulleskodør, omkring midten af det 20. århundrede. Mærket med metalskilt „Halmstad Skeppsservice, Halmstad“.
Dimensioner: 98 x 47 x 38 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 98 x 47 x 38 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 613