4428532. ARKIVSKABE — Halmstad Skeppsservice.
Arkivskab i fineret træ med otte udtrækkelige planer og rulleskodør, omkring midten af det 20. århundrede. Mærket med metalskilt „Halmstad Skeppsservice, Halmstad“.
Dimensioner: 98 x 47 x 38 cm.
Dimensioner: 98 x 47 x 38 cm.