En klode, midten af det 20. århundrede.

4422709. En klode, midten af det 20. århundrede.

Diameter 33, højde 44 cm.

Brugsslitage, der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 33, højde 44 cm.

Antal besøg: 215